Způsob přihlášení

Protože skladba hlavních témat osmi seminářů Cyklu E zahrnuje široké spektrum energetické problematiky, je ze strany organizátorů dána zájemcům možnost přihlásit se předem na celý cyklus nebo jen na semináře podle vlastního výběru. V principu jsou zájemcům nabídnuty následující varianty účasti:

1. Stálý účastník (kategorie A):

Stálý účastník je závazně přihlášen předem na celý cyklus odborných seminářů. Absolvování všech seminářů umožní účastníkovi výrazné zvýšení odbornosti. Tato forma je vhodná především pro elektrárenské a distribuční společnosti - umožňuje přihlásit vyšší počet stálých účastníků, a tím i případně řešit požadavky na zvyšování odborné připravenosti specializovaných týmů. Pořadatelé předpokládají "přenositelnost" účasti (přihlášky), tzn. že zaměstnavatel přihlašuje pevný počet účastníků, avšak s možností alternace v personálním obsazení jednotlivých seminářů. (Preference vybraných témat)
Termínová uzávěrka přihlášek:  17. 1. 2020

2. Individuální účastník (kategorie B):

Zájemce se přihlašuje na jednotlivé semináře podle vlastního výběru. Je v tomto případě nutné respektovat termínové uzávěrky uvedené v tabulce termínů konání.
Zájemci o účast na semináři se přihlašují prostřednictvím závazné přihlášky/objednávky. Příslušné formuláře jsou v příloze, resp. na vyžádání (pošta, e-mail). Propozice Cyklu E 2020, vč. přihlašovacích formulářů jsou umístěny na web stránkách pořadatelské společnosti: www.egu-prg.cz

Zájemci, kteří odešlou v řádném termínu přihlášku, obdrží potvrzení o zařazení do seznamu účastníků semináře, včetně potřebných dat bankovního spojení, na základě kterého jim bude vystavena zálohová faktura.

Přihlášky

  • Typ souboru: docx Přihláška A , Velikost: 16.1 kB, Datum poslední změny: 12.12.2019
  • Typ souboru: docx Přihláška B , Velikost: 17.84 kB, Datum poslední změny: 12.12.2019

Kontakt

EGÚ Praha Engineering, a. s.
Podnikatelská 539
190 11 Praha 9 - Běchovice

Tel.: +420 267 193 309

E-mail:

EGÚ
Praha Engineering, a.s. - Inženýrská činnost v elektroenergetice -
idatabaze.czEnergetika - idatabaze.cz

Energie pod kontrolou


© 2023, EGÚ Praha Engineering, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing